З моменту реєстрації у 2004 році, Інформагентство «Гільдія», повна назва — Товариство з обмеженою відповідальністю „Харківська гільдія роботодавців”, займається інформаційною діяльністю та веб-технологіями.

    Інформагентство «Гільдія» з моменту реєстрації, на вимогу закону та комісії з цінних паперів України (ДКЦБР), запустила сайт інтернет платформу, для публікації річних звітів акціонерних товариств. У 2008 році згідно з ухваленим законом «Про акціонерні товариства», та вимогам ДКЦПР, публічні акціонерні товариства та приватні акціонерні товариства повинні розміщувати фінансову та іншу, зокрема корпоративну інформацію на власних сайтах. З цією метою Інформагентство «Гільдія», почали створювати та адмініструвати сайти акціонерних товариств (приклад).

    Інформагентство «Гільдія» створювало та адмініструвало сайти, не тільки учасників ринку цінних паперів, а й в інших сферах діяльності:

— інтернет-магазин «Мінерали та гірські породи»;

— сайт візитка про нерухомість в Німеччини (ФРГ) місто Герліц cedrushaus.com;

—  лендинг сайт косметолог kosmetolog.1ua.info.

Інформагентство «Гільдія» здійснює свою діяльність як інформаційне агентство, адмініструє Харківську дошки оголошень xapkiv.com та сторінки в соціальних мережах, таких як:

    Інформагентство «Гільдія» бере активну участь у соціальному та політичному житті України та Харківської області. Представник інформагентства «Гільдія» Геращенко Ігор Дмитрович, входить до «Громадської ради при Харківській районній Державної адміністрації» і є головою комісії «З інформаційної політики, свободи слова та зв’язків з громадськістю та з антикорупційної політики, взаємодії з правоохоронними та контролюючими органами».

Сподіваємося на співробітництво!