Вам потрібний сайт, інтернет магазин

Вам потрібен сайт, інтернет магазин?

Пропонуємо Вам замовити сайт, інтернет магазин!

Ми готові зробити сайт з нуля, розробити сайт згідно з вашими вимогами або створити сайт за шаблоном, запропонуємо готовий сайт чи сайт під ключ, допоможемо з просуванням сайту SEO. Ціна на сайт та комплекс послуг формується відповідно до Ваших вимог та наших пропозицій. На даний момент ми маємо варіанти для найменшого бюджету в Україні та Європі, дешевше просто не буває, крім зробити сайт самому.

Як зробити сайт самому або зробити сайт безкоштовно.

Якщо Ви вирішили зробити сайт, інтернет магазин самостійно, то Вам знадобиться досить велике зусилля в самоосвіті. Для перших кроків, краще починати з ознайомленням движка wordpress. Дуже багато матеріалів про wordpress, як встановити wordpress на хостинг, як працювати в адміністративній панелі сайту, безкоштовні та платні теми, шаблони, плагіни та їх опис.

По-перше, слід почати з пошуку хостингу та доменного імені, радимо замовити хостинг та доменне ім’я в GOODNET , ми довгий час обслуговуємось у них, і нас все влаштовує, особливо ціна. Після покупки хостингу та домінованого імені, вам надається доступ до облікового запису хостингу DirectAdmin, де внизу розташовані варіанти движків, одним з яких є wordpress, натиснувши на логотип wordpress, ви переходите до установки движка на сайт (у різних постачальників хостингу може бути інша панель адміністратора не DirectAdmin). Установка займає кілька хвилин і будується з відповідей на запитання, вигадуєте та вписуєте, логіни та паролі до бази даних та панелі адміністратора сайту, e-mail, не забудьте записати чи запам’ятати логіни та паролі. В принципі, найголовніше ви зробили, у вас вже є сайт.

Після встановлення, увійдіть в панель адміністратора сайту, якщо не знаєте шлях, то до вашого доменного імені треба дописати /wp-login.php наприклад (http://ваше_домінне_ім’я_сайту/wp-login.php). Увійшовши в панель адміністратора, пройдіться по всіх пунктах меню, розташованого зліва, і додайте або змініть інформацію, у тому числі мову, на якій буде працювати сайт. Залишилося справу з видом сайту темою, ми пропонуємо купити у нас тему для wordpress, ми встановимо її на сайт, якщо у вас будуть матеріали сторінок, допоможемо з їх оформленням, надалі ви зможете робити свої сторінки хоча б на наш приклад, це спростить вам життя, дізнатися вартість . Можна скачати безкоштовні теми, шаблони, досить непогані варіанти, спробуйте, потренуйтеся.

Нагадую ще раз, в інтернеті розташовується велика кількість матеріалів з роботи з wordpress, ви легко зможете знайти відповіді на питання, що виникли при роботі та налагодження свого сайту, інтернет магазину!

Успіхів Вам у світі инета!

Сподіваємося на співробітництво!
НАШІ ПОСЛУГИ

Інформагентство «Гільдія» - Створюємо ефективні сайти для вашого бізнесу.

05 жовтня 2023р.

Ми готові зробити сайт з нуля, розробити сайт згідно з вашими вимогами або створити сайт за шаблоном, ...


05 жовтня 2023р.

Встановивши шаблон (тему) "xapkiv" для сайту на платформі CMS WordPress, ви отримуєте повноцінний сайт ...


05 жовтня 2023р.

Ціна від 1000 грн/м-ц, вартість залежить від кількості та складності робіт за місяць на сайті чи інтернет-магазині.


05 жовтня 2023р.

Відповідно до вашої діяльності, підберемо ключові слова для збільшення відвідувачів на ваш сайт.


05 жовтня 2023р.

Напишемо унікальні SEO тексти, статті, контент, для сайту – ціна за 1000 знаків. Зробимо SEO оптимізацію тексту. Відредагуємо вже існуючий.


05 жовтня 2023р.

Создадим аккаунт и контекстную рекламу в Google Ads, подберем ключевые слова и настроим рекламную компанию.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *