Збройні сили України.

З 10 квітня учасники бойових дій можуть отримати гранти у 250 тис. грн. — 1 млн. грн. на старт або розвиток власного бізнесу.

Так, новими програмами передбачено надання грантів у розмірі:

  • 250 тис грн: для учасника бойових дій та/або особи з інвалідністю внаслідок війни за умови створення одного робочого місця;
  • 500 тис грн: для дружини/чоловіка учасника бойових дій та/або особи з інвалідністю внаслідок війни за умови створення двох робочих місць;
  • 1 млн грн: для учасника бойових дій та/або особи з інвалідністю внаслідок війни, які зареєстровані як ФОП понад 3 роки, за умови створення чотирьох робочих місць, не менше ніж 2 з яких займуть ветерани або особи з інвалідністю внаслідок війни.

Зазначається, що гранти на 500 тис грн та 1 млн грн надаватимуться за умови співфінансування з одержувачем: 30% коштів вкладає одержувач гранту, 70% коштів додає держава як гранта.

Грантові кошти можна використовувати на придбання обладнання, сировини, матеріалів, оренду приміщення та транспортних засобів для бізнесу, а також закупівлю ліцензійного програмного забезпечення, оплату послуг з маркетингу та реклами.

Щоб отримати грант, ветеран чи друга людина у шлюбі ветерана мають подати заявку через портал Дія разом із бізнес-планом свого проекту. Після перевірки кредитної історії заявника, його документів та оцінки бізнес-плану він має пройти співбесіду зі спеціалістами Держслужби зайнятості. За результатами співбесіди приймається рішення про надання чи відмову у гранті.

Одержувачі грантів зможуть безкоштовно пройти навчання з підприємництва та отримати консультації у регіональних центрах зайнятості.
НАШІ ПОСЛУГИ

Інформагентство «Гільдія» - Створюємо ефективні сайти для вашого бізнесу.

05 жовтня 2023р.

Ми готові зробити сайт з нуля, розробити сайт згідно з вашими вимогами або створити сайт за шаблоном, ...


05 жовтня 2023р.

Встановивши шаблон (тему) "xapkiv" для сайту на платформі CMS WordPress, ви отримуєте повноцінний сайт ...


05 жовтня 2023р.

Ціна від 1000 грн/м-ц, вартість залежить від кількості та складності робіт за місяць на сайті чи інтернет-магазині.


05 жовтня 2023р.

Відповідно до вашої діяльності, підберемо ключові слова для збільшення відвідувачів на ваш сайт.


05 жовтня 2023р.

Напишемо унікальні SEO тексти, статті, контент, для сайту – ціна за 1000 знаків. Зробимо SEO оптимізацію тексту. Відредагуємо вже існуючий.


05 жовтня 2023р.

Создадим аккаунт и контекстную рекламу в Google Ads, подберем ключевые слова и настроим рекламную компанию.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *