Збройні сили України.

З 10 квітня учасники бойових дій можуть отримати гранти у 250 тис. грн. — 1 млн. грн. на старт або розвиток власного бізнесу.

Так, новими програмами передбачено надання грантів у розмірі:

  • 250 тис грн: для учасника бойових дій та/або особи з інвалідністю внаслідок війни за умови створення одного робочого місця;
  • 500 тис грн: для дружини/чоловіка учасника бойових дій та/або особи з інвалідністю внаслідок війни за умови створення двох робочих місць;
  • 1 млн грн: для учасника бойових дій та/або особи з інвалідністю внаслідок війни, які зареєстровані як ФОП понад 3 роки, за умови створення чотирьох робочих місць, не менше ніж 2 з яких займуть ветерани або особи з інвалідністю внаслідок війни.

Зазначається, що гранти на 500 тис грн та 1 млн грн надаватимуться за умови співфінансування з одержувачем: 30% коштів вкладає одержувач гранту, 70% коштів додає держава як гранта.

Грантові кошти можна використовувати на придбання обладнання, сировини, матеріалів, оренду приміщення та транспортних засобів для бізнесу, а також закупівлю ліцензійного програмного забезпечення, оплату послуг з маркетингу та реклами.

Щоб отримати грант, ветеран чи друга людина у шлюбі ветерана мають подати заявку через портал Дія разом із бізнес-планом свого проекту. Після перевірки кредитної історії заявника, його документів та оцінки бізнес-плану він має пройти співбесіду зі спеціалістами Держслужби зайнятості. За результатами співбесіди приймається рішення про надання чи відмову у гранті.

Одержувачі грантів зможуть безкоштовно пройти навчання з підприємництва та отримати консультації у регіональних центрах зайнятості.НАШІ ПОСЛУГИ

Інформагентство «Гільдія» - Створюємо ефективні сайти для вашого бізнесу.

27 жовтня 2022р.

Встановивши шаблон (тему) "xapkiv" для сайту на платформі CMS WordPress, ви отримуєте повноцінний сайт або інтернет-магазин.


27 жовтня 2022р.

Ціна від 1000 грн/м-ц, вартість залежить від кількості та складності робіт за місяць на сайті чи інтернет-магазині.


27 жовтня 2022р.

Відповідно до вашої діяльності, підберемо ключові слова для збільшення відвідувачів на ваш сайт.


27 жовтня 2022р.

Напишемо унікальні SEO тексти, статті, контент, для сайту – ціна за 1000 знаків. Зробимо SEO оптимізацію тексту. Відредагуємо вже існуючий.


27 жовтня 2022р.

Создадим аккаунт и контекстную рекламу в Google Ads, подберем ключевые слова и настроим рекламную компанию.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *