Якщо родичі потрапили у російський полон.

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій повідомило алгоритм дій, якщо родичі потрапили у російський полон.

«Якщо ваша близька людина потрапила в полон до ворога, потрібно дотримуватися чіткого алгоритму дій. Національне інформаційне бюро інформує, що передусім слід зібрати всі можливі факти й докази, необхідні для розшуку людини», – ідеться в повідомленні.

Можна повідомити до НІБ у будь-який зручний спосіб – зателефонувати на гарячу лінію за номером 16-48 або ж (044) 287-81-65 чи скористатися чат-ботом.

Також варто звернутися до Об’єднаного центру з пошуку та звільнення полонених при СБУ за телефонами: (067) 650-83-32, (098) 087-36-01 або ж надіслати листа на електронну адресу: united.centre.ssu@gmail.com.

Крім того, можна подати заяву до територіального підрозділу поліції. Зафіксувати реєстраційний номер заяви, а також забрати витяг із ЄРДС, де буде зазначено ПІБ слідчого. За кожним фактом зникнення, викрадення або потрапляння у полон відкривається кримінальне провадження.

Необхідно також здати біологічний зразок для виведення ДНК-профілю для подальшого порівняння. Зразки відбираються у біологічних батьків або дітей зниклої особи.

Також слід зв’язатися з СБУ, щоб дізнатися ПІБ слідчого, який веде досудове розслідування, для подальшої взаємодії з ним.

Можна розпочати вести «щоденник», у якому записувати всю важливу інформацію про полоненого.

Як повідомляв Укрінформ, у Міністерстві оборони закликали не розповсюджувати в соцмережах інформацію про зниклих безвісти українських військових.НАШІ ПОСЛУГИ

Інформагентство «Гільдія» - Створюємо ефективні сайти для вашого бізнесу.

27 жовтня 2022р.

Встановивши шаблон (тему) "xapkiv" для сайту на платформі CMS WordPress, ви отримуєте повноцінний сайт або інтернет-магазин.


27 жовтня 2022р.

Ціна від 1000 грн/м-ц, вартість залежить від кількості та складності робіт за місяць на сайті чи інтернет-магазині.


27 жовтня 2022р.

Відповідно до вашої діяльності, підберемо ключові слова для збільшення відвідувачів на ваш сайт.


27 жовтня 2022р.

Напишемо унікальні SEO тексти, статті, контент, для сайту – ціна за 1000 знаків. Зробимо SEO оптимізацію тексту. Відредагуємо вже існуючий.


27 жовтня 2022р.

Создадим аккаунт и контекстную рекламу в Google Ads, подберем ключевые слова и настроим рекламную компанию.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *